Renk seçin:


DOLAR: 8.60 TL
EURO: 10.1 TL

Kısaca Biz

İlk kurulduğumuzda mutfak dolapları ve mobilya sipariş sistemi ile başladığımız yola şuan büyük resmi projeler ve özel projelerle devam etmekteyiz. Oğuz Mobilya olarak bilgimizi, birikimimizi , enerjimizi ,üretimimizi hep daha iyiye, mükemmele ve daha ileriye götürebilmek için büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Misyonumuz sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinde, uygun ürün ve hizmet sunmak. Sürekli araştırma ve geliştirme yaparak yeni ürünler geliştirmek,kaynaklarını etkin kullanarak Pazar payını arttırmaktır.
Vizyonumuz koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak yeni teknolojilerle sektöründe performansı sürekli geliştirerek güvenilen şirketler arasında yer almaktır.Temel değerlerimiz yeniliğe değişime açık olmak, müşteri memnuniyetini esas almak üretimde devamlı iyileştirmeye önem vermek, güvenilir firma olmak ekip ruhu ile çalışmak insanlara ve çevreye saygılı olmak bu doğrultuda sistemlerini kuran Oğuz Mobilya sektöründe hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.Oğuz Mobilya tescilli markalarımızla kapı ve dolap TSE belgelerimiz ve kalite yönetim sistemimizle her gün gelişmekte olan sektörle birlikte büyümekteyiz.Müşteri memnuniyetimizi sağlamak için makine parkurumuzu en yeni makinalarla donatarak daha iyi hizmet vermeye başladık.
Sektörün müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak, sürekli araştırma ve geliştirme yaparak yeni ürünler geliştirmek ve yeni teknolojilerle sektörün performansını sürekli geliştirerek güvenilen şirketler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.


Yukarı Çık